Milí zákazníci, v týchto dňoch náš e-shop funguje štandardne, vaše objednávky odosielame do 3 - 4 dní. Kuriéri ich doručujú do 24 hod od odoslania. Bavlnu na rúška nájdete tu - LINK

zipsovacia sedačka Takoy Zipper

Na sklade: 1,0 ks
U Vás doma v stredu 08.04. Ceny poštovného
Objednávka do 50 € : 2,50 €
Objednávka nad 50 € : 0 €
350,00 € / ks
Kód: NS-1603
Informovať ma pri naskladnení väčšieho množstva, ako je aktuálne skladom Klikni tu
Materiál: nepremokavý polyester
Rozmery (dĺžka x šírka x výška): 220x220 cm x 80 cm, podnožka rozmer 60x60 cm

Záhradná aj interiérová sedačka Takoy Zipper je vyskladaná zostava z 1 rohového modulu, 4 kresiel Takoy Zipper a 1 podnožky Takoy Zipper.  Na záhradu je vhodné vybrať látku nylon, ktorá je nepremokavá, impregnovaná z vnútornej strany.

Po sezóne môžte nábytok jednoducho premiestniť napríklad do detskej izby - alebo akokoľvek odzipsovať a ľubovoľne použiť v interiéri.

Zostava modulov Takoy Zipper Collection je absolútnou novinkou v našej ponuke. Výplňou sú polystyrénové guličky presne na to určené. Najdôležitejšou prednosťou modulov Takoy Zipper je ich ľahučká hmotnosť a ľubovoľné spájanie za pomoci trvácnych zipsov , čo umožňuje širokú ponuku kombinácií - za niekoľko sekúnd zmeníte gauč na kreslá alebo pohodlný veľký rohový gauč.

UPOZORNENIE: Dbáme o bezpečnosť a pohodlie našich klientov a preto ponúkame originálne produkty na trhu, všetky moduly kolekcie Takoy Zipper majú registrovanú ochrannú známku a zároveň sú chránené priemyselným vzorom UE.

SKOMBINUJTE SI JEDNOTLIVÉ ČASTI PODĽA SEBA:


zipsovacia-sedačka-takoy-zipper zipsovacia-sedačka-takoy-zipper zipsovacia-sedačka-takoy-zipper zipsovacia-sedačka-takoy-zipper